Barstool Sports‘ Dave Portnoy mówi, że ma milion dolarów w Bitcoin.

Dave Portnoy’s Twitter proklamacja stała się rzeczywistością, a teraz on trzyma kilka poważnych Bitcoin (i Chainlink?), jak również.

Prezes Barstool Sports Dave Portnoy sfilmował kryptońskie wideo z bliźniakami Winklevoss.
Portnoy mówi, że ma teraz co najmniej milion dolarów Bitcoina na swoje nazwisko.
Omówił również stworzenie własnego „DaveCoin“ do pompowania i wyrzucania.
Co brzmiało jak gorączkowy sen stał się Twitter rzeczywistości: Winklevoss bliźniaków, Cameron i Tyler, naprawdę pokazał się w domu szczery Barstool Sports prezydent Dave Portnoy nauczyć go o Bitcoin, łańcuch blokowy, i kryptokurrency.

I choć dyskusyjne było, czy współzałożyciele Gemini rzeczywiście nosili pełne mundury wioślarskie (z czasów studiów i The Social Network), jak początkowo domagał się Portnoy, to jednak przybyli z misją: „Jesteśmy tu, aby zrobić z ciebie miliardera Bitcoinów“, powiedział jeden z braci.

Portnoy wyglądał na zakłopotanego, gdy wyjaśniali, jak działa wydobycie Bitcoinów i łańcuch blokowy, a bracia mówili takie rzeczy jak: „łańcuch blokowy jest jak karta wyników“ i „górnicy są jak sędzia“.

„Złoto jest dla boomerów“, dodali. „Bitcoin jest jedynym środkiem trwałym w galaktyce.“

Bądź pierwszym, który spróbuje naszego żetonu nagrody.

Zarabiaj żetony biernie, kiedy czytasz. Wydajcie swoje żetony w naszym sklepie z nagrodami.

Nawet jeśli Portnoy nie do końca rozumiał, w co się pakuje, nie wahał się kupić więcej krypto. Powiedział, że kupił już Bitcoin o wartości 250.000 dolarów i kupił kolejną nieujawnioną kwotę w strumieniu. Mówił również o zakupie Chainlink, chociaż na filmie nie było widać, czy z tym skończył, czy nie.

Ponieważ film został sfilmowany, Portnoy tweetował, że teraz ma co najmniej 1 milion dolarów wartości Bitcoin na swoje nazwisko, nazywając siebie „baronem Bitcoin“. Tweetował również, „1200 tutaj przychodzimy #Bitcoin,“ i szybko zmienił to, aby powiedzieć, „Miałem na myśli 12000000000.“

Portnoy nakazuje dużą publiczność z jego 1,7 milionów zwolenników Twittera i ogromne zbiorowe po sieci Barstool Sports zasięgu, i podczas gdy strumień pozornie szczytował na 6,7K widzów podczas gdy na żywo, to od tego czasu zgromadził około 72K łącznych widoków w ciągu kilku minut.

Bitcoin
Prezes Barstool Sports, Dave Portnoy: „Chcę kupić wszystkie Bitcoiny“.
Prezes Barstool Sports, Dave „El Presidente“ Portnoy, jest znany z tego, że jest szczery i często szorstki – i w ciągu ostatniego dnia zwrócił uwagę na nowy temat: Bitcoin. W ostatnim czasie…

I choć trudno powiedzieć, jak poważny jest Portnoy o cokolwiek podczas swoich filmów, mówił wielokrotnie o tworzeniu „DaveCoin“ do pompowania i wyrzucania, i dublował bliźniaków Winklevoss, aby połączyć go z inżynierami, aby to się stało.

Biorąc pod uwagę Portnoy’s wściekły po i sposób krypto stad Twitter do każdej sławy wspominając Bitcoin, nie bylibyśmy zaskoczeni, aby zobaczyć go poszedł do naśladowania z nim.

Dieser Beitrag wurde unter Plattform veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.